CZ | EN | DE

Ovládací panely

Centrální pracoviště pro obsluhu a řízení – ovládací a řídicí pulty, panely

Jako součást elektrovýroby, technologických rozvaděčů, strojů a zařízení Vám nabízíme také konstrukci a výrobu ovládacích panelů, ovládacích a řídicích pultů, centrálních pracovišť pro obsluhu a řízení Vašich strojů, přístrojů a výrobních technologií.

Průmyslový design a konstrukce

Konstrukce a technická příprava výroby je zajišťována vlastním konstrukčním oddělením, které je vybaveno moderní počítačovou technikou pro 3D modelování, konstrukci a testování, tvorbu výkresové dokumentace. V rámci vývoje a konstrukce výrobku Vám nabízíme návrh průmyslového designu podle vašich požadavků.

Vlastní konstrukce ovládacích panelů, pultů a centrálních pracovišť je většinou velmi různorodá, ať už se jedná o samonosné ocelové konstrukce, plastové nebo kovové odlitky apod. Vnitřní montáž přístrojů a jednotlivých komponentů se provádí na montážní panely, přístrojové rošty, do systému 19“, jejich propojení je pak vodiči, kabely nebo plošnými spoji. Povrchová úprava se volí vždy podle průmyslového designu a požadavků zákazníka, velmi často lakování práškovou technologií, použití fóliových štítků, fóliových klávesnic, plexiskla, strojní tisk etiket a štítků atd.

Technologie a výroba

Realizujeme kusovou a sériovou výrobu podle technických podmínek výrobku, podle výkresové dokumentace zákazníka, podle norem IEC, EN a ČSN. Základem pro výrobu je moderní strojní, elektromechanické, měřicí a zkušební vybavení výrobních provozů. Velkou konkurenční výhodou je mimo jiné vlastní kovovýroba, která zajišťuje především konstrukční skříně a jednotlivé mechanické díly.

Záruka vysoké kvality

Technická dokonalost a kvalita výrobků je založena na dlouholetých zkušenostech konstrukčních a výrobních pracovníků, na důkladném výběru použitých materiálů a komponentů, na stálém dodržování výrobních postupů podle norem ISO 9001 a ISO 14001.

U našich výrobků je naprostou samozřejmostí:

  • Elektrotechnické měření
  • Zkouška funkčnosti
  • Kontrola kvality
  • Výstupní kontrola
  • Prohlášení o shodě
  • Záruka

Prohlédněte si také naše reference

Zaujaly Vás naše produkty a služby? Prosíme, pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi zodpovíme také Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné
*
*