CZ | EN | DE

Elektrokotle MINI

Výroba jednoduchých elektrokotlů má ve společnosti PZP KOMPLET tradici od jejího založení v roce 1992. Elektrokotle PZP jsou spolehlivým a bezpečným zdrojem tepla s jednoduchou montáží a nízkými pořizovacími náklady. Tato plně automatická a bezobslužná zařízení nejsou náročná na prostor. Využívají 100 % dodané elektrické energie a neprodukují žádné škodlivé emise. Primárně jsou určeny k vytápění bytů, rodinných domů, provozoven a výrobních hal. Velmi vhodné jsou jako doplňkový nebo záložní zdroj tepla k tepelným čerpadlům.

Elektrokotle PZP MINI jsou velmi jednoduché konstrukce. Skládají se z vlastního kotle a ovládací skříňky. Toto konstrukční řešení kotle vychází maximálně vstříc instalatérům i zákazníkům. Jednoduchý tvar a malé rozměry umožňují umístění kotle v takovém místě rozvodu vytápěcího systému, které nejlépe vyhovuje dobré cirkulaci topné vody.

Vlastní kotel ocelové konstrukce je tepelně izolován proti úniku tepla do okolí.

Vybavení kotle zahrnuje:

  • topná tělesa o výkonu 6 nebo 12 kW
  • provozní a bezpečnostní termostat
  • bezpečnostní tlakový spínač
  • odvzdušňovací ventil

Ovládací skříňka je umístěna odděleně od kotle na místě, které nejlépe vyhovuje obsluze, s vlastním kotlem ji propojují elektrické kabely. Ovládací skříňka spíná dle požadavku prostorového termostatu topná tělesa a uvádí do provozu oběhové čerpadlo, regulace je velmi jednoduchá. Ovládací skříňka standardně obsahuje hlavní vypínač elektrického zařízení a barevné signálky pro signalizaci provozních stavů. Elektrokotel je možné dodat také samostatně bez ovládací skříňky.

Zaujaly Vás naše produkty a služby? Prosíme, pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi zodpovíme také Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné
*
*