CZ | EN | DE

Elektrokotle STANDARD

Výroba jednoduchých elektrokotlů má ve společnosti PZP KOMPLET tradici od jejího založení v roce 1992. Elektrokotle PZP jsou spolehlivým a bezpečným zdrojem tepla s jednoduchou montáží a nízkými pořizovacími náklady. Tato plně automatická a bezobslužná zařízení nejsou náročná na prostor. Využívají 100 % dodané elektrické energie a neprodukují žádné škodlivé emise. Primárně jsou určeny k vytápění bytů, rodinných domů, provozoven a výrobních hal. Velmi vhodné jsou jako doplňkový nebo záložní zdroj tepla k tepelným čerpadlům.

Elektrokotle PZP standard jsou velmi jednoduché konstrukce. Skládají se z vlastního kotle a ovládací skříňky. Toto konstrukční řešení kotle vychází maximálně vstříc instalatérům i zákazníkům. Jednoduchý tvar a malé rozměry umožňují umístění kotle v takovém místě rozvodu vytápěcího systému, které nejlépe vyhovuje dobré cirkulaci topné vody. Elektrokotle PZP standard je možné řadit do kaskády za účelem dosažení vyššího výkonu zdroje tepla.

Vlastní kotel ocelové konstrukce je tepelně izolován proti úniku tepla do okolí.

Vybavení kotle zahrnuje:

  • topná tělesa o výkonu 18 - 24 - 30 kW
  • provozní a bezpečnostní termostat
  • bezpečnostní tlakový spínač
  • odvzdušňovací ventil

Ovládací skříňka je umístěna odděleně od kotle na místě, které nejlépe vyhovuje obsluze, s vlastním kotlem ji propojují elektrické kabely. Ovládací skříňka spíná dle požadavku prostorového termostatu nebo jiného nadřazeného systému topná tělesa a uvádí do provozu oběhové čerpadlo, regulace je velmi jednoduchá. Ovládací skříňka standardně obsahuje hlavní vypínač elektrického zařízení a barevné signálky pro signalizaci provozních stavů. Elektrokotel je možné dodat také samostatně bez ovládací skříňky.

Zaujaly Vás naše produkty a služby? Prosíme, pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi zodpovíme také Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné
*
*