CZ | EN | DE

Vakuové napařovačky

Aparatury pro vakuové pokovování a nanášení vrstev

Nabízíme Vám konstrukci a výrobu vakuových zařízení pro pokovování a nanášení vrstev podle Vašich specifických požadavků. Vyráběná zařízení se používají pro nanášení tenkých vrstev na sklo, plasty, keramiku nebo kovy v optickém, elektrotechnickém nebo automobilovém průmyslu, v bižuterii, ve strojírenství. Příkladem použití může být nanášení odolných vrstev na řezné obráběcí nástroje, ve sklářském průmyslu výroba speciálních zrcadel nebo využití pro dekorativní účely, v optice vytváření optických vrstev na čočkách a zrcadlech, v automobilovém průmyslu nanášení reflexních vrstev.

Technologie a konstrukce

Aparatury pro vakuové pokovování a nanášení tenkých vrstev jsou většinou osazeny technologií napařování pomocí odporových odpařovačů, nebo technologií naprašování pomocí magnetronů. Samozřejmostí je automatické řízení technologie na základě měření a vyhodnocování nanášených vrstev. Vyráběná zařízení charakterizuje vynikající mechanická konstrukce a řízení průmyslovým počítačem s možností archivace údajů technologického procesu.

Vývoj a konstrukci zajišťuje vlastní konstrukční a technické oddělení, které je vybaveno moderní počítačovou technikou pro 3D modelování, konstrukci a testování budoucího výrobku, tvorbu výrobní dokumentace. Při vývoji a konstrukci spolupracujeme s předními světovými výrobci komponentů.

Výroba

Realizujeme kusovou a sériovou výrobu podle technické dokumentace vlastní nebo zákazníka. Základem pro výrobu je moderní strojní, elektrotechnické, měřicí a zkušební vybavení výrobních provozů. Celkové vybavení a prostorové možnosti, dobrá organizace výroby a dlouhodobá ekonomická stabilita firmy umožňují realizaci zakázek velkého rozsahu.

Záruka vysoké kvality

Technická dokonalost a kvalita výrobků je založena na dlouholetých zkušenostech konstrukčních a vývojových pracovníků, na zkušenostech, zručnosti a umu všech výrobních pracovníků, na důkladném výběru použitých materiálů a komponentů, na stálém dodržování výrobních postupů podle norem ISO 9001 a ISO 14001. U našich výrobků je naprostou samozřejmostí:

  • Zkouška funkčnosti a měření
  • Kontrola kvality výrobku
  • Výstupní kontrola a revize
  • Prohlášení o shodě
  • Záruka
  • Servis

Zaujaly Vás naše produkty a služby? Prosíme, pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi zodpovíme také Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné
*
*