CZ | EN | DE

PZP mini

Elektrokotle PZP mini jsou velmi jednoduché konstrukce. Skládají se z vlastního kotle a ovládací skříňky. Toto konstrukční řešení kotle vychází maximálně vstříc instalatérům i zákazníkům. Jednoduchý tvar a malé rozměry umožňují umístění kotle v takovém místě rozvodu vytápěcího systému, které nejlépe vyhovuje dobré cirkulaci topné vody.

Vlastní kotel ocelové konstrukce je tepelně izolován proti úniku tepla do okolí.

Vybavení kotle zahrnuje:

  • topná tělesa o výkonu požadovaném zákazníkem v rozsahu 3 až 12 kW
  • kombinovaný provozní a bezpečnostní termostat
  • bezpečnostní tlakový spínač
  • odvzdušňovací ventil

Ovládací skříňka je umístěna odděleně od kotle na místě, které nejlépe vyhovuje obsluze, s vlastním kotlem ji propojují elektrické kabely. Ovládací skříňka spíná dle požadavku prostorového termostatu topná tělesa a uvádí do provozu oběhové čerpadlo, regulace je velmi jednoduchá. Ovládací skříňka standardně obsahuje hlavní vypínač elektrického zařízení a barevné signálky pro signalizaci provozních stavů.

Doporučujeme k elektrokotli PZP mini: Prostorový termostat Auraton 2020

Jednoduchý prostorový termostat pracující ve třech režimech. V průběhu pracovního týdne umožňuje nastavit 4 teploty ve 4 časových pásmech, v sobotu a neděli 2 teploty ve 2 časových pásmech. Má samostatný režim proti zamrznutí a umožňuje vypnutí provozu zdroje tepla. Manuální nastavení požadované prostorové teploty, aniž by uživatel byl nucen měnit program. V bezdrátovém provedení se termostat prodává s typovým označením TP83.

Zaujaly Vás naše produkty a služby? Prosíme, pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi zodpovíme také Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné
*
*