CZ | EN | DE

PZP standard

Elektrokotle PZP standard jsou velmi jednoduché konstrukce. Skládají se z vlastního kotle a ovládací skříňky. Toto konstrukční řešení kotle vychází maximálně vstříc instalatérům i zákazníkům. Jednoduchý tvar a malé rozměry umožňují umístění kotle v takovém místě rozvodu vytápěcího systému, které nejlépe vyhovuje dobré cirkulaci topné vody. Elektrokotle PZP standard je možné řadit do kaskády za účelem dosažení vyššího výkonu zdroje tepla.

Vlastní kotel ocelové konstrukce je tepelně izolován proti úniku tepla do okolí.

Vybavení kotle zahrnuje:

  • topná tělesa o výkonu požadovaném zákazníkem v rozsahu 4,5 až 30 kW
  • kombinovaný provozní a bezpečnostní termostat
  • bezpečnostní tlakový spínač
  • odvzdušňovací ventil

Ovládací skříňka je umístěna odděleně od kotle na místě, které nejlépe vyhovuje obsluze, s vlastním kotlem ji propojují elektrické kabely. Ovládací skříňka spíná dle požadavku prostorového termostatu nebo jiného nadřazeného systému topná tělesa a uvádí do provozu oběhové čerpadlo, regulace je velmi jednoduchá. Ovládací skříňka standardně obsahuje hlavní vypínač elektrického zařízení a barevné signálky pro signalizaci provozních stavů.

Doporučujeme k elektrokotli PZP mini: Prostorový termostat Auraton 2020

Jednoduchý prostorový termostat pracující ve třech režimech. V průběhu pracovního týdne umožňuje nastavit 4 teploty ve 4 časových pásmech, v sobotu a neděli 2 teploty ve 2 časových pásmech. Má samostatný režim proti zamrznutí a umožňuje vypnutí provozu zdroje tepla. Manuální nastavení požadované prostorové teploty, aniž by uživatel byl nucen měnit program. V bezdrátovém provedení se termostat prodává s typovým označením TP83.

Zaujaly Vás naše produkty a služby? Prosíme, pošlete nám nezávaznou poptávku. Rádi zodpovíme také Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné
*
*